هاست رایگان چیست؟

هاست رایگان فضایی هست که به کاربر داده می شود و کاملا رایگان میباشد. هاست رایگان برای یک مدت زمانی محدود ماهانه با حجم محدود است . شرکت آیدا هاست برای کمک به افرادی که تمایل دارند یک وبسایت داشته باشند ، هاست و دامنه رایگان در نظر گرفته تا این اشخاص نیز بدون هزینه و کاملا رایگان در زمینه وب پیشرفت داشته باشند. هاست رایگان مناسب سایت های با ترافیک بالا و پهنای باند بالا نیست. این نوع هاست برای کارهای تحقیقاتی و موقتی بسیار مناسب است.

اگر شما به تازگی وارد محیط وب شده اید و هنوز آماده سرمایه گذاری نیستید ، با استفاده از هاست رایگان می توانید مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهید و بتوانید با برآورد هزینه های نگهداری وبسایتتان بیشتر آشنا شوید. با استفاده از یک دوره آزمایشی  با اطمینان از اینکه ارائه دهنده سرویس برای شما قابل اطمینان است ، میتوانید وب سایت خود را از هاست رایگان به یک هاست با امکانات بیشتر منتقل کنید. با استفاده از هاست رایگان میتوانید یک خبرنامه آنلاین یا نظرسنجی داشته باشید و یک بازخورد کاربردی آنلاین را مشاهده کنید. بنابراین شما با داشتن یک هاست رایگان میتوانید با بررسی استراتژی های خود در زمینه تجارت های آنلاین نتیجه مناسب را برای افزایش درآمدتان داشته باشید. پس با توجه به نیازتان میتوانید یک هاست مناسب را انتخاب کنید. اگر یک تجارت کوچک دارید میتوانید با یک هاست رایگان کار و فعالیت خود را شروع کرده و سپس با توجه به رشد نیازهایتان به یک سرویس پیشرفته تر انتقال دهید.

شرکت آیدا هاست مفتخر است هاست رایگان را با امکاناتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. این امکان رایگان و به مدت دو ماه در اختیار شما قرار میگیرد و درصورت تمایل شما عزیزان به ادامه دریافت خدمات هاستینگ، امکان ارتقاء هاست رایگان به یک هاست حرفه ای تر فراهم میباشد.

امکانات هاست رایگان آیدا هاست

1- 50 مگابایت فضای اختصاص یافته به هاست رایگان

2- یک گیگابایت پهنای باند اختصاص یافته به هاست رایگان

3- کنترل پنل هاست رایگان : Cpanel

پلن های میزبانی رایگان آیداهاست
planهاست رایگان
فضا50 MB
پهنای باند1 GB
کنترل پنل
مدت زمان استفاده2 ماه از زمان سفارش
اکانت ایمیل1
پارک دامین1
دامین اضافی1
دیتابیس1

هاست رایگان وردپرس
هاست رایگان
هاست رایگان cpanel
هاست رایگان لینوکس
هاست رایگان سی پنل
هاست و دامین رایگان cpanel
هاست رایگان برای وردپرس

هاست رایگان وردپرس
هاست رایگان
هاست رایگان cpanel
هاست رایگان لینوکس
هاست رایگان سی پنل
هاست و دامین رایگان cpanel
هاست رایگان برای وردپرس
ساب دامین رایگان
سرور لینوکس رایگان
ساخت سایت رایگان فارسی با پسوند ir
هاست لینوکس رایگان
سایت های هاست رایگان
وب هاست رایگان
دریافت هاست رایگان
سی پنل رایگان
هاست رایگان حرفه ای
خرید هاست و دامنه رایگان
هاست دامنه رایگان
هاست و دامنه رایگان
سرویس هاست رایگان